Małgorzata Sicińska

Doradca podatkowy, nr wpisu 09560

Kancelaria podatkowa - rok założenia 1994

O mnie

Jestem doradcą podatkowym wpisanym na listę Krajowej Izby Doradców Podatkowych pod numerem 09560.

Działalnością doradczą i księgową zajmuję się od 1994 r.

Posiadam wszelkie wymagane prawem kwalifikacje, niezbędne do wykonywania zawodu zaufania publicznego. Mogę pochwalić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem oraz bogatą wiedzą z takich dziedzin jak prawo, księgowość i ekonomia. Pełniona przeze mnie funkcja wymaga ustawicznego kształcenia, dlatego zawsze jestem na bieżąco ze wszystkimi zmianami, które dotyczą finansowego i podatkowego aspektu prowadzenia działalności gospodarczej.

W świetle często zmieniającego się prawa podatkowego niezwykle istotne jest, aby powierzać finanse swojej firmy profesjonaliście. Zmiany podatkowe nie muszą być złe i niekorzystne – wiele z nich ma w gruncie rzeczy ułatwić życie podatnikom. Trzeba tylko zrozumieć nowe zasady i ich przestrzegać, w czym pomagam swoim klientom.

Doradzam w wyborze optymalnego sposobu rozliczania podatków, prowadzenia dokumentacji finansowej oraz zarządzać przychodami, aby ostateczny dochód był jak najwyższy, a prowadzenie działalności przynosiło przedsiębiorcy wymierne korzyści – oczywiście wszystko zgodnie z obowiązującą literą prawa.

Działam zgodnie z zasadami etyki zawodowej, a jako doradcę podatkowego obowiązuje mnie i moich pracowników tajemnica zawodowa, dlatego moi klienci mogą liczyć na współpracę opartą na dyskrecji oraz wysokich standardach etycznych. Z ramienia ustawy jestem również uprawniona do występowania w imieniu moich klientów przed instytucjami podatkowymi.